}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zana

Zana

Titulli :

Shiko Zana Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Antoneta Kastrati,
Aktoret:Adriana Matoshi, Astrit Kabashi, Mensur Safqiu, Çun Lajçi, Bislim Muçaj, Fatmire Sahiti, Rozafa Celaj, Vedat Bajrami, Alketa Sylaj, Irena Cahani,

Pershkrimi i Filmit: Zana

E mahnitur nga e kaluara e saj e shtypur prej kohësh dhe nga presioni nga familja për të kërkuar trajtim nga shëruesit mistikë për infertilitetin e saj, një grua kosovare lufton për të pajtuar pritjet e amësisë me një trashëgimi të brutalitetit të kohës së luftës.

Keywords:
Zana Shiko Filmin Falas, Shiko Zana Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 3997
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3