}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zer

Zer

Titulli :

Shiko Zer Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 113 min
Director:Kazım Öz,
Aktoret:Nik Xhelilaj, Güler Ökten, Tomris İncer, Haleigh Ciel, Levent Özdilek, Füsun Demirel, Ahmet Aslan, José Ramón Rosario, Bülent Çolak, Teresa Anne Volgenau,

Pershkrimi i Filmit: Zer

Historia e filmit nis në New York, ku Jan (Nik Xhelilaj), bir i disa emigrantëve turq studionte muzikë. Në qytet mbërrin gjyshja e tij për një operacion kundër kancerit, nga e cila ai dëgjon një këngë tradicionale.Në varrimin e gjyshes së tij Jan mëson nga halla se në fakt gjyshja e tij kishte qenë kurde dhe se në masakrën e Dersimit kishte humbur familjen për t’u adoptuar më pas nga një familje turke.

Keywords:
Zer Shiko Filmin Falas, Shiko Zer Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 918
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2