}
Shkarko Fotot
baixar
POSTER
baixar
WALLPAPER
La casa de papel (Money Heist)

La casa de papel (Money Heist)

Titulli:

Shiko La casa de papel Falas Filma24

Viti: 2017 Sezoni: 2 Episodet: 23
Director: Álex Pina,
Aktoret: Úrsula CorberĂł, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel HerrĂĄn, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric,

Pershkrimi : La casa de papel (Money Heist)

Një kaos total, ku profesori beson se Lisbona është vrarë. Rio dhe Tokio kanë hedhur në erë një tank të ushtrisë, ndërsa Nairobi po lufton mes jetës dhe vdekjes.

Keywords For: La casa de papel (Money Heist)
La casa de papel (Money Heist) Sezoni i Plote Filma24, La casa de papel (Money Heist) Shiko Falas Online, Shiko La casa de papel (Money Heist) Gjitha Episodet Me Titra Shqip Filma24.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 2434
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Season 1
Season 2
Season 3
Season 4
Zgjidh Siper SEZONIN!